همه استان ها همه فروشگاه ها همه آگهی ها

قوانین درج عکس آگهی

طبق تجربه به دست آمده در «چانچو» آگهی‌هایی که همراه با تصویر منتشر می‌شوند، نسبت به آگهی‌های بدون تصویر، ۵ برابر بازدیدکننده‌ی بیشتری دارند؛ بنابراین به شما پیشنهاد می‌دهیم برای بازدهی بیشتر آگهی خود، از عکس استفاده نمایید.

پیشنهاد می‌کنیم همواره از تصاویر واقعی، باکیفیت و مرتبط با کالا یا خدمتی که ارائه می‌نمایید، استفاده کنید؛ وقتی که تصویر حقیقی کالا یا خدمات خود را از زوایای مختلف و با کیفیت مطلوب به خریداران نشان می‌دهید، علاوه بر جلب اعتماد و توجه آنها، تاثیر بهتری روی تصمیم گیری خریدشان خواهید گذاشت.

 اندازه‌ی تصویر می‌بایست حداقل 050*050 و حجم آن حداکثر 4 مگابایت باشد. چنانچه یک یا چند بند از موارد زیر برای تصویر آگهی شما صدق کند، تصویر مورد نظر منتشر نخواهد شد:

 1. عکس آگهی محصولات دارای نوشته با فونت درشت یا رنگی باشد که تصویر آگهی را غیرقابل مشاهده کند.

 2. تصاویر درج شده در آگهی مربوط به کالا یا خدمات ارائه شده نباشند.

 3. تصویر بیش از حد کوچک یا بی‌کیفیت باشد.

 4. تصویر غیر واقعی باشد.

 5. تصویر دارای کادری سیاه (یا سایر رنگ‌ها) باشد.

 6. محتوای تصویر با شرایط عرف جامعه و یا قوانین جمهوری اسلامی مغایر نباشد.

 7. استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در آگهی.

 8. تصویری که متعلق به آگهی دیگری در «چانچو» باشد.

 9. درج هرگونه لینک و ID شبکه های اجتماعی در تصویر آگهی.

 10. تصویر نیاز به چرخش داشته باشد.

 11. در تصویر آگهی عبارت‌های تبلیغاتی یا واژه‌هایی مانند:‌ حراج و … نوشته شده باشد.

 12. تصاویری که دارای شماره تماس، ایمیل یا آدرس سایت باشند.

تصویر اول آگهی باید حتماً تصویر واقعی باشد. به دلیل اینکه درج تصویر واقعی (منظور از تصویر واقعی تصویری است که شما شخصا از طریق گوشی و یا دوربین ازکالای خود گرفته باشید) باعث می شود تا احتمال کلاهبرداری های اینترنتی کاهش یابد و همچنین خریدار بتواند مشخصات ظاهری کالایی که قصد خرید آن را دارد به طور دقیق در تصویر ببیند.

 برای تصاویر بعدی شما می توانید از عکس های ادیت شده و یا فوتوشاپ شده نیز استفاده نمایید اما مجاز به درج لینک وب سایت ،اینستاگرام ، تلگرام و یا شماره تماس خود به روی تصویر آگهی نمی باشید.