همه استان ها همه فروشگاه ها همه آگهی ها

حفظ حریم شخصی کاربران

بیانیه سیاست حفظ حریم شخصی کاربران
سایت چانچو، حریم شخصی اعضاء و بازدید کنندگان را محترم می شمارد و حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما را امری بسیار جدی و مهم می داند. ما هیچگونه اطلاعات شخصی شما را در هنگام بازدید از سایت جمع آوری نمی کنیم، مگر اینکه شما، آن اطلاعات را در فرم عضویت سایت و یا فرمهای دیگر در اختیار ما قرار دهید. شما می توانید مطمئن باشید که این اطلاعات تنها برای حفظ ارتباط ما  و شما مورد استفاده قرار خواهد گرفت. 
شما می‏ توانید بدون نیاز به معرفی خود یا ارائه هرگونه اطلاعات شخصی، وارد سایت‏ ما شده و در آن‏ها به جستجو بپردازید. و برای اینکه بتوانیم خدمات و محصولات خود را به شما ارائه کنیم، ممکن است به اطلاعات شما نیاز داشته باشیم. اگر شما از وب سایت ما استفاده می کنید باید اطلاعاتی را که ما نیاز داریم در اختیار ما قرار دهید و اگر نمی خواهید اطلاعات خود را به اشتراک بگذارید ممکن است قادر نباشید از بعضی بخشها و خدمات سایت استفاده کنید و با پذیرفتن سیاست حفظ حریم شخصی و شرایط ثبت نام کاربر، شما صراحتاً رضایت خود را با جمع‏ آوری، نگهداری، استفاده و افشاء اطلاعات شخصی خود، مطابق با آنچه در سیاست حفظ حریم شخصی توضیح داده شده، اعلام می‏ کنید.

چگونگی جمع‌آوری و استفاده از اطلاعات کاربران

شما با ثبت نام در چانچو مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی، ایمیل و شماره تماس خود را در اختیار چانچو قرار می دهید. در ادامه فعالیت در چانچو و تقاضا برای ثبت سفارش و سایر خدمات ، شما نیاز به تکمیل اطلاعات حساب کاربری خود خواهید داشت.
به محض اینکه اطلاعات شخصی خود را به ما ارائه دادید، دیگر برای ما به عنوان کاربر ناشناس شناخته نمی‏ شوید.و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها، پرداخت ها و اطلاعات فردی شما در اختیار چانچو خواهد بود. لازم به ذکر است که این موارد تنها موارد مورد استفاده در چانچو نخواهد بود.
چانچو اطلاعاتی از قبیل تاریخ و زمانی که وارد سایت ما شده اید و مدت زمانی که در سایت هستید، صفحات مشاهده شده توسط شما، آدرس IP کامپیوتر شما، اطلاعات کوکی ها، نام و نسخه سیستم عامل و browser کامپیوتر شما به صورت اتوماتیک از شما دریافت می‌شود  اینگونه اطلاعات  در اختیار سازمان ها و افراد غیر از چانچو قرار نخواهد گرفت.
لازم به ذکر است که این اطلاعات جمع‌آوری شده امکان شناسایی کاربران را برای ما فراهم نمی‌کند. هدف ما از دریافت این اطلاعات استفاده از آنها در تحلیل  عملکرد کاربران سایت و همچنین جهت مدیریت و اهداف بازاریابی مورد استفاده قرار می گیرد  تا بتوانیم در خدمت‌رسانی بهتر عمل کنیم.
سایت چانچو اطلاعات شخصی شما را مورد مبادله یا اجاره یا فروش، به هیچ شخص حقیقی یا حقوقی ثالث قرار نخواهد داد بجز در مواردی که شما از قوانین منعکس شده در بخش شرایط و ضوابط تخطی نموده و شاکی نسبت به عملکرد شما وجود داشته باشد.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما می توانید بخشی از اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب کاربری تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل اطلاعاتی است که شما در سایت چانچو وارد کرده اید.
حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نمی باشد و تنها توسط مدیریت امکانپذیر است.

کوکی ها (Cookies)

شما می توانید بخشی از اطلاعات کوکی ها فایلهای اطلاعاتی کوچکی هستند که روی کامپیوتر شما ذخیره می شوند تا با استفاده از آنها از ورود مجدد اطلاعات خودداری شده و در وقت شما صرفه‌جویی شود. همچنین چانچو از کوکی ها برای تشخیص هویتی کاربران  ، تشخیص روبات ها از کاربران اصلی استفاده می نماید.

اطلاعات به‌دست آمده از طریق کوکی‌ها در شناسایی مراجعه مجدد کاربران کاربرد دارد و موجب می‌شوند کاربران راحت‌تر از سایت بازدید نمایند. همچنین با ردیابی استفاده شما از ایمیل و خبرنامه، نیازمندی‌های شما قابل کشف می‌باشد تا در دستور کار ما قرار گیرد.

لازم به ذکر است که هر شخص به دلخواه می‌تواند کوکی‎ها را در هر زمان از روی سیستم خود حذف نماید. به یاد داشته باشید اگر آنها را حذف کنید، تمامی تنظیمات مانند نام کاربری و رمز عبور ذخیره شده می‌بایست در زمان مراجعه بعدی دوباره وارد شود.

موارد افشاء اطلاعات شما

سایت چانچو اطلاعات شخصی و حساب کاربری مشتری را فاش نخواهد کرد و اطلاعات شما را در اختیار هیچ شخص ثالثی قرار نمی‌دهد ؛ به‌جز در مواردی که در قانون ذکر شده باشد و بنا به صلاح دید ممکن است اطلاعات شخصی شما را به منظور پاسخگویی به درخواست‏های قانونی و شکایت شاکی خصوصی با حکم دادگاه ، پاسخ ‏دهی به ادعاهایی مبنی بر این که موضوع یا مضمونی مخل حقوق دیگران شده، یا برای حمایت از حقوق، مالکیت، یا امنیت هر شخص، در اختیار مراجع ذیصلاح قرار دهیم. لذا با آگاهی از این بند، اطلاعات خود را در اختیار این سایت قرار دهید و هرگونه ادعایی در این خصوص غیر مسموع می‏ باشد.
هر جا که رمز ورودی به شما ارائه شده (یا خود انتخاب کرده اید)، این رمز ورود شما را قادر خواهد ساخت تا به بخش های مشخصی از سایت ما دسترسی داشته باشید، حفظ و نگهداری از این رمز ورود بر عهده شخص شما خواهد بود. ما از شما می خواهیم تا این رمز ورود را در اختیار هیچ کس قرار ندهید.

اطلاعاتی که شما در چانچو به اشتراک گذاشته‏ اید

اطلاعاتی که شما در صفحه درج آگهی قرار می دهید اطلاعاتی است که در چانچو قرار می گیرد و به غیر از نام کاربری و نام کسب وکار هیچ یک از اطلاعات پروفایل شخصی به هیچ وجه در دید عموم قرار نمی گیرد.
اگر از یک رایانه مشترک یا یک رایانه در کافی نت به سایت ما وصل می‏ شوید ، توجه داشته باشید که ممکن است آدرس ایمیل شما و شماره تماستان ،در دسترس نفر بعد از شما که از آن رایانه استفاده می‏ کند، قرار گیرد.

تغییرات در بیانیه حفظ حریم شخصی

ما این حق را برای خود محفوظ می‌دانیم که در هر زمانی این بیانیه را ویرایش نموده و تغییرات خود را اعمال نماییم. اگرچه سعی می شود از طریق ایمیل کلیه کاربران از تغییرات مطلع شوند ولی کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به این متن، از تغییرات آن مطلع گشته.درنتیجه پس از هر تغییر، فرض ما بر این است که شما آن تغییر را پذیرفته اید. نسخه قابل استناد این سند آخرین نسخه موجود در سایت خواهد بود. 
توجه داشته باشید که  
30008690086900 یا 30008690000869 شماره‌هایی هستند که چانچو از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.

همچنین ممکن است چانچو از طریق شماره 5000281313  برای برخی کاربران یا مشتریان خود، سوال نظرسنجی ارسال کند.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان چانچو، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام چانچو است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به chanchoo@yahoo.com اطلاع دهید.

تماس با ما

اگر شما پرسش یا نگرانی در مورد این سند بیانیه دارید، می توانید آن را از طریق لینک تماس با ما در پایین صفحات سایت مطرح کنید .