همه استان ها همه فروشگاه ها همه آگهی ها

درباره چانچو

‌سایت چانچو ، یک سایت درج آگهی می باشد و این امکان را برای شما به وجود می آورد تا بسیار سریع و آسان فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی نموده و به صورت آنلاین محصولات خود را به روشهای مختلف بفروش برسانید. هدف چانچو سرعت بخشیدن به معاملات در تجارت الکترونیک با خدمات بالا می باشد. 

سایت چانچو از دو مولفه اصلی تشکیل شده است:

مولفه اول، دارا بودن نرم افزارهای ساده و قدرتمند که این امکان را برای شما فراهم می کند تا ظرف مدت چند دقیقه، فروشگاه خود را ایجاد نمایید.

مولفه دوم، یک فروشگاه متمرکز که کالاهای متفاوت در آن جمع آوری شده است. این امر از یک طرف باعث کسب و کار بیشتر برای فروشندگان و از طرف دیگر باعث تسریع روند جستجوی خریداران برای یافتن کالای مورد علاقه شان می شود. 

برخلاف سایر فروشگاه های آنلاین، چانچو یک فروشگاه بسیار غنی را در اختیار فروشندگان قرار خواهد داد تا بتوانند کنترل کاملی بر روی آن داشته باشند. فروشندگان می توانند ظاهر و عملکرد فروشگاه خود را به دلخواه انتخاب نمایند. این موضوع برای اشخاص و یا فروشگاه های کوچکی که به دنبال فروش آنلاین با حفظ هویت و مشخصه های اصلی خود می باشند می تواند کاربرد بیشتری داشته باشد. 

اگرچه این سایت علاقه مند به همکاری با شرکت های بزرگ کشور نیز می باشد، اما خط مشی اصلی چانچو توجه بیشتر به اشخاص و فروشگاه های کوچک و یا کمک به افرادی است که در پی یافتن یک راه حل سریع و آسان برای ایجاد فروشگاه آنلاین می باشند. 
 

چانچو از راه های متعدد، به افزایش بازدید از فروشگاههای فروشندگان سایت کمک خواهد نمود. همچنین از طریق تبلیغات در روزنامه ها، مجلات، بیلبوردها و بنرهای تبلیغاتی و موتورهای جستجو، جهت افزایش بازدید از فروشگاههای شما کوشش خواهد نمود. 
 

استراتژی ما در سایت چانچو، افزایش فروش برای فروشندگان، و ایجاد بازار فروش و همچنین فضایی مناسب برای خریداران در نهایت به عنوان حامی خریدار تعیین گردیده است.

ما معتقدیم که هر فردی می تواند از سایت چانچو با توجه به نیاز خود سود ببرد.